Rozwiń menu
Wyszukaj
Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
tarnow.grupaazoty.com w III etapie konkursu „Złota Strona Emitenta”
08.04.2013
tarnow.grupaazoty.com w III etapie konkursu „Złota Strona Emitenta”
Znamy wyniki II etapu konkursu „Złota Strona Emitenta” organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

Jury Konkursu dokonało oceny 57 witryn internetowych spółek giełdowych i wyłoniło 15 nominatów, po 3 z każdej z 5 kategorii konkursowych. Wśród wyróżnionych portali znalazła się strona internetowa Azotów Tarnów.

Przypomnijmy, konkurs odbywa się w pięciu kategoriach: „Polskie spółki giełdowe należące do grona WIG20 i mWIG40”, „Polskie spółki należące do sWIG80”, „Polskie spółki notowane na GPW nie należące do ww. indeksów”, „Polskie spółki notowane na rynku alternatywnym NewConnect” i „Wszystkie spółki zagraniczne notowane na GPW w Warszawie (w tym na rynku NewConnect)”. Jego głównym celem jest wyłonienie najlepszej strony internetowej spółki giełdowej. Zadaniem konkursu „Złota Strona Emitenta” jest ponadto promocja witryn internetowych jako efektywnych form komunikowania się spółek z inwestorami i akcjonariuszami.

Strona internetowa Azotów Tarnów jest oceniana w kategorii „Polskie spółki giełdowe należące do indeksów WIG20 i mWIG40”. Nasz portal przeszedł już pomyślnie dwa pierwsze etapy, kwalifikując się do trzeciego, który rozpoczął się 8 kwietnia. Na tym etapie Kapituła Konkursu spośród 15 nominowanych stron internetowych wyłoni 5 laureatów, po jednym z każdej z pięciu kategorii. Ogłoszenie werdyktu Kapituły i wręczenie nagród odbędzie się 5 czerwca podczas V Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG. 

Kategorie
Zastosowania
Pełna oferta
Polimery biodegradowalne
zboża ozime
Wyszukiwarka